אודות

באנו להעניק חוויה

מתחם אל ים מעניק חוויה ייחודית ויוצאת דופן, היכולה לאפשר לכם לייצר אירוע מתמשך.

רבים מאורחינו בחרו לבלות במתחמים שלנו סוף שבוע שלם לרגל חגיגות החתונה שלהם.

מסיפתח באירוע החינה, אשר מוביל לאירוע החתונה המרכזי וסיומת בשבת חתן אינטימית ומצומצמת יחד עם האנשים הקרובים אליכם.

האפשרויות לייצר אירוע מתמשך מתאים גם לקבוצות המעוניינות לייצר חוויה מגבשת ומתמשכת ולצבור יחד חוויות לכל החיים. כבעלי ניסיון עשיר של מספר רב של שנים בתחומי האירועים והאירוח, אנו פועלים כל העת לשדרג, לשפר ולשמור על חוויה מלאה ויוצאת דופן של אורחינו.

אנחנו כאן להעניק לכם חוויה מלאה וראש שקט – קבוצת אל ים דוגלת בשירות אישי, איכותי וייחודי מהרגע בו יצרתם קשר לראשונה ועד למהלך האירוע שלכם. הקבוצה מונה אנשי צוות מנוסים ושירותיים הנמצאים כאן בכדי להעניק לכם את החוויה הטובה ביותר. קבוצת אל ים דוגלת בראש ובראשונה בביטחון אורחינו. כל אחד מהאזורים במתחם מגודר ומותאם לכל סוגי האורחים – מגדולים ועד קטנים. אנו דוגלים בנגישות מלאה לכל אדם באשר הוא, ומקפידים על הענקת חוויה שיוויונית לכל אדם. 

מי אנחנו?

קבוצת אל ים מונה 4 מתחמים בגדלים שונים לטובת כל אירוע שתרצו לתכנן - חתונות גדולות כקטנות, שבת חתן, חינה, אירועי חברה וכנסים, אירועי קבוצות וסמינרים ועוד.

איפה אנחנו נמצאים?

קבוצת אל ים שוכנת למרגלות שמורת פולג, הנהנית מיופי טבעי עוצר נשימה ונופים מרהיבים מכל נקודת תצפית. כלל המתחמים שלנו נמצאים בשכונת פולג, דרום נתניה - בקרבה של מספר דקות בודדות מכביש החוף וכל ציר תחבורה ראשי, כולל נגישות מלאה לתחבורה ציבורית. כמו כן, אנו מציעים לאורחינו חניון ונגישות מלאה לכל סוגי הרכבים. 

 

מה תמצאו אצלנו?

המתחמים שלנו מתאימים לכולם. מקבוצות מופרדות לחתונות מעורבות, עם כשרות והתאמה מדוייקת למגזר הדתי. אנחנו כאן כדי להעניק לכם את החוויה הטובה ביותר בכל זמן ובכל אירוע. 

 

מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ויחד נתכנן עבורם אירוע שייזכר לכל החיים!