מקום של אירועים עסקיים

אירועים עסקיים באל ים כגון אירועי חברה – כל חברה או גורם עסקי אחר מחפש ליצור בידול של המוצר אותו הוא משווק/מוכר. לכן גם בבחירת מיקום לארוע עסקי ישנה חשיבות קריטית כהמשך האסטרטגיה המובילה את החברה, קרי, להמשיך להוביל גם כאשר עורכים ארוע ללקוחות/עובדים/ספקים.

אירועים עסקיים אל-ים

“EL-YAM” מתחם ארועים ייוחדי ובלעדי מציע לכם הפקת אירועים שאנשים יזכרו, אנו נדאג לכל הצרכים הנדרשים ומעבר לכך, בין אם מדובר במקרן ענק, מערכת סראונד מקצועית, ציוד תאורה וכל פרט אחר לרבות הקייטרינג, בר המשקאות וכמובן הנוף העוצר נשימה של ים כחול אינסופי הנשקף מכל מקום במתחם. אירועים ברמת גן יכולים להיות דבר מיוחד, תנו לנו להראות לכם כיצד.

חול הים הזהוב ושמורת פולג משמאל למתחם יוצרים שילוב מושלם של הרמוניה ורוגע וגורמת לחיוך ענק, אפשר לבקש יותר מזה? כן!
האירועים המתקיימים אצלנו זוכים לשבחים רבים הן מצד בעלי החברות ומנהלות מחלקות הרווחה, ויותר מהכל, מצד האורחים שלהם אשר לעתים חוזרים להזמין אירוע פרטי עבור משפחתם.
אין אירוע קטן מדי עבורנו שכן גם אירוע ל-100 איש מטופל באופן המקצועי ביותר, במיקום הטוב ביותר בישראל.

אירועי חברה אל-ים

חברות רבות נוהגות לציין אירועים חשובים במקומות גדולים ומושקעים. אירועי חברה אלה יכולים להיות אירועים כמו השקת מוצר חדש שזה עתה יצא לשוק או אפילו מסיבת קיץ גדולה לכל העובדים, ללקוחות או לשותפים. במתחם El-Yam מציעים לכם מקום מיוחד לערוך בו אירועי חברה, אירועים עסקיים מושקעים וחווייתיים. המתחם, שנמצא בפולג נתניה, מעמיד לרשותכם מרחבי דשא גדולים, בריכה פרטית סביבה ניתן לערוך את האירוע, במידה ומדובר ביום קיצי חמים ונעים, וגם אולם מפואר ומושקע מאד. תוכלו ליהנות גם מגישה לחוף ים פרטי, אטרקציה בפני עצמה, ומשף צמוד שידאג לכם ולאורחים שלכם לארוחות טעימות עם חומרי גלם איכותיים.