כללי

מסיבות פרטיות | מסיבת רווקים | שבת חתן

By 20/06/2016 מרץ 7th, 2019 No Comments

שבת חתן

שבת חתן הינו אירוע חשוב עבור המשפחה של החתן בין אם הם מסורתיים או דתיים.
אצל הספרדים נהוג לחגוג את שבת החתן בשבת הראשונה שלאחר החתונה ואילו אצל האשכנזים נהוג לחגוג בשבת שלפני החתונה.

מתחם האירועים el yam מזמין אתכם לחגוג שבת חתן בבית הכנסת המפואר שלנו, הממוקם בקומה השנייה לצד מרפסת גדולה ורחבת ידיים המשקיפה לים ולשמורת הטבע פולג.
בבית הכנסת מקום ל- 60 מתפללים ועזרת נשים מכובדת.
אנחנו נדאג לכל הארוחות לאורחים שלכם בשיטה של היפוך ארוחות (סעודה שלישית במקום ארוחת בוקר)כך שבעצם תחגגו את השבת חתן במלון בוטיק פרטי מלשכם לאורך כל השבת ללא שום הפרעה.

מסיבת רווקים

מתחתנים בקרוב ומחפשים מקום לחגוג בו את מסיבת הרווקים שלכם? רגע לפני החתונה, זה הזמן להירגע מתהליך ארגון החתונה ולקחת פסק זמן להרגע, זוהי הזדמנות נפלאה לבלות עם החברים הכי קרובים וליהנות מיום חווייתי ומיוחד מאד.
במקום לחגוג את מסיבת הרווקים בפאב או אולי בבית, מה דעתכם לחגוג אותה בוילה מפוארת או במתחם פרטי עם גישה לחוף הים? מתחם האירועים El-Yam מזמין אתכם לחגוג את המסיבה במקום מיוחד במינו.
המתחם, שנמצא קו ראשון לים, בפולג נתניה, מציע לכם מרחבי דשא ענקיים, חדרים מפוארים בהם ניתן להישאר ללון לאחר המסיבה, ומתקנים נוספים.
תוכלו לחגוג יחד עם החברים הקרובים מסיבת רווקים שכולם ידברו עליה, מסיבה עם אוכל טוב, מוסיקה מצוינת ואווירה נפלאה.

מסיבות פרטיות

אין כמו מסיבה כייפית במקום מיוחד, מסיבת יום הולדת 50 יחד עם החברים הקרובים ובני המשפחה או אפילו אירוע משפחתי אחר עם האנשים שאוהבים.
מתחם האירועים El-Yam מעמיד לרשותכם מרחב מושלם לאירועים פרטיים ועסקיים, מקום מושקע ומפנק מאד, קו ראשון לים.

המתחם, שנמצא בפולג נתניה, כולל חדרים מפוארים, בהם ניתן להישאר ללון לאחר האירוע וגם משטחי דשא נרחבים, במידה ורוצים ליהנות מאוויר צלול ואווירה נהדרת.